Archive for the ‘Android’ Category

unnamed

Elektronika Deluxe – powrót do lat 90-tych?

Elektronika Deluxe to klon hitu lat 80-tych ubiegłego stulecia, dzieło Celtic Spear. Dlatego warto zwrócić na tę grę swoją uwagę, zwłaszcza, że jest darmową grą zręcznościową. Przypomni nie jednej osobie dzieciństwo! Elektronika Deluxe to klon gry „Jajeczka”, gry, która była niekwestionowanym hitem lat 80-tych ubiegłego stulecia, za którym przepadały dzieci małe i duże.

real-boxing-android

REAL BOXING – boks na Androidzie

REAL BOXING jest ciekawą pozycją bokserską na Androida, która wyprodukowało polskie studio Vivid Games. I w zasadzie do gry nie można się przyczepić. Czyżby była idealna? Grafika jest bajeczna. Postacie są realistyczne. Widać mięśnie, twarz, włosy. Tryskająca krew, pot są po prostu rzeczywiste. Otoczenie jest wykonane z podobną dbałością o szczegóły.

helidroid-3d-06-700x420

HELIDROID 3D – latanie helikopterem

HELIDROID 3D to typowa gra zręcznościowa. Zdalnie sterowany helikopter to zabawka – marzenie, która nie jest tania. Za to nasza gra, owszem, nie kosztuje majątku. Może i ta gra helikoptera całkiem nie zastąpi, jednak symulację zdalnego sterowania helikopterem już tak. HELIDROID 3D jest grą zręcznościową. Sterujemy w niej zdalnie sterowanym helikopterem, który lata w pokoju.

blitz_brigade_screen4

BLITZ BRIGADE – strzelanka w najlepszym wydaniu

BLITZ BRIGDE to produkcja GAMELOFTA. Jest typową strzelanką, ale… Jak zawsze w takich momentach pojawia się „ale” i pytanie: dlaczego warto ją polecić? Oprawa audiowizualna gry jest na bardzo wysokim poziomie. To pierwszy plus tej gry. Postacie są rodem z komiksu, podobnie otoczenie. A wszystko zostało tak skonstruowane, że po prostu od gry nie można […]

2379351

Repulze – dlaczego warto zagrać w tę grę?

REPULZE została wyprodukowana przez studio Pixelbite. Jest standardowym futuracerem w stylu słynnego Wipeout’a. Podobna jest też trochę do naszego rodzimego Flashout 3D. Dlaczego warto w nią zagrać? Rozgrywka polega na tym, że jesteśmy pilotem lewitujących pojazdów biorących udział w wyścigach niczym z Gwiezdnych Wojen.

truck-challenge-3d-18-b-512x250

TRUCK CHALLENGE 3D – aby do mety!

TRUCK CHALLANEGE czyli gra, która nie ma przemyślanej historii, dobrze zrobionej grafiki i ścieżki dźwiękowej. Czyli klapa? Chyba nie do końca. A dlaczego? Rozgrywka w TRUCK CHALLENGE 3D nie jest najszybsza. Fabuła jest także bardzo prosta – trzeba dojechać ciężarówką do mety jak najszybciej. Utrudnieniem są różne ładunki, które znajdują się na pace ciężarówki.

snuggle2

SNUGGLE TRUCK – gra zręcznościowa na telefon

SNUGGLE TRUCK to typowa gra zręcznościowa, tyle że została dostosowana do platformy Android. Gra ma interesującą grafikę i pomysł. Dlatego warto chociaż raz w nią zagrać. SNUGGLE TRUCK – głównym zadaniem gracza jest tutaj dowiezienie do celu, na pace ciężarówki jak największej ilości pasażerów – pluszowych misiaczków – w najkrótszym czasie.

pobrane

NBA JAM – zagramy w kosza?

Kultowy NBA JAM jest już dostępny na Androidzie. To wspaniała i wyjątkowa wiadomość dla fanów tej gry, która dotychczas była tylko i wyłącznie dostępna na komputerach stacjonarnych. Czy jednak dorównuje swojemu pierwowzorowi? Strach o to zapytać, a jednak… Odpowiedź jest zwyczajnie twierdząca. Gra dorównuje swojemu pierwowzorowi bez obaw.

screenshots_2013-04-24-22-47-17

RUN, TIME CHICKEN – kurczak w świecie dinozaurów

RUN TIME CHICKEN jest produkcją studia MobileMediaCom. Niesamowita fabuła gry opowiada o przygodach kurczaka, który w wyniku eksperymentów genetycznych i próby pokonania czasu przeniósł się do świata dinozaurów. Ale na tym niesamowitości nie koniec… Generalnie RUN TIME CHICKEN nie jest rewolucją wśród gier na Androida.

1367088401_ang3

ANGER OF STICK 3 – darmowa bijatyka

ANGER OF STICK 3 jest typową bijatyką. Gra jest dostosowana do platformy mobilnej czyli Androida. Ta gra potwierdza regułę, że prostota w tym wypadku sprawdza się najlepiej. Prosta strzelanka, darmowa w doskonałej grafice 2D. ANGER OF STICK (Gniew Kijów) 3 to gra, podczas której wcielamy się w rolę człowieka patyka.